Ile kosztuje założenie własnego sklepu internetowego?

W dobie wszechobecnego internetu przeniesienie swojej działalności do sieci lub zwyczajnie założenie sklepu internetowego jest bardzo mądrym i sprytnym posunięciem. Ponadto założenie sklepu internetowego wcale nie jest ani skomplikowane ani drogie – wystarczy jedynie wybrać odpowiednią ofertę.

Założenie sklepu internetowego z pomocą Sky-shop.pl

Sky-shop.pl oferuje nie tylko pomoc w założeniu własnego miejsca w sieci, ale przede wszystkim stabilność oprogramowania oraz łatwy i przejrzysty interfejs. Ponadto istnieje możliwość przetestowania oprogramowania całkowicie za darmo przez 14 dni – jeśli po tym czasie klient stwierdzi, że nie tego oczekuje, może bez problemu odstąpić od podpisania umowy. Sky-shop.pl oferuje stałą pomoc techniczną przez całą dobę, możliwość płatności w cyklu miesięcznym co w znacznym stopniu obniża koszty utrzymania sklepu, a także mnogość funkcji i konfiguracji własnego miejsca w sieci. Dodatkowo istnieje możliwość integracji z ponad 150 hurtowniami internetowymi, a także integracji z kurierami, metodami płatności oraz porównywarkami cen.

Gotowe oprogramowanie czy może sklep szyty na miarę?

Gotowe oprogramowanie sklepu internetowego sky-shop.pl oferuje nie tylko duże możliwości, ale również pomoc we wdrożeniu oraz stałą pomoc techniczną. Wystarczy tutaj jedynie niewielki wkład finansowy na start, by móc cieszyć się własną działalnością w internecie. Z kolei oprogramowanie „szyte na miarę” może stanowić ciekawą opcję dla każdego nowego klienta pod warunkiem, że dysponuje on znaczną gotówką na samym początku. Tworzenie oprogramowania sklepu może kosztować nawet w granicach kilkudziesięciu tysięcy i jest to koszt jednorazowy. Zazwyczaj kolejne aktualizacje oraz pomoc techniczna to usługi dodatkowo płatne, natomiast w przypadku sky-shop.pl mogą one być darmowe w ramach abonamentu.

Więcej na temat tego ile kosztuje sklep internetowy znajdziesz na: http://blog.sky-shop.pl/ile-kosztuje-sklep-internetowy/

admin

You must be logged in to post a comment.